Příprava aktualizace civilizace

Tak jako se aktualizují; databáze, programy, redakční systémy, operační systémy atd. tak se aktualizuje i; vesmír, ekosystém, civilizace, člověk atd. vše je díky evoluci a energii v pohybu, a tak zde jsou aktualizace které mění neustále vše v nás a okolo nás, nejistota je zde jedinou jistotou, není nikde ve vesmíru nebo v civilizaci pevný bod, kolem kterého by se vše točilo, jsou zde jenom iluze, které z dálky vypadají jako skutečnost, stvořitelem vesmíru a života jsou informace, všechny vlastnosti boží mají jenom informace, ten, kdo má správné informace se tak stává stvořitelem. Informace jsou stavebním materiálem, ze kterého lze stvořit cokoli hmotného a nehmotného, informace vznikají z dat, která se programově upravují tak aby se z dat stal použitelný stavební materiál, tak jako z hlíny vznikají po vypálení cihly.

Příprava aktualizace civilizace, právě začala, dojde už brzo k velikému restartu civilizace a po restartu začne globální nahrazování lidí za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, lidi se z civilizace začnou odsouvat do národních rezervací a zde se oddělí muži od žen, a tak nastane genocida. Pitomci žijí v naivní iluzi, že je nemůže nahradit robot nebo umělá inteligence, komu není rady tomu není pomoci, je třeba pochopit že zájem evoluce je nad zájmem člověka, pro evoluci byl člověk a jeho civilizace jenom dočasným experimentem, který umožnil vznik digitální civilizace kde už není potřeba k ničemu člověk. Současnost je jako pomalu potápějící se veliká loď, která nemá záchranné čluny, a tak se všichni utopí. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.