Prioritní je optimálně reformovat kulturní civilizaci

Vše je zde v evolučním pohybu, mnohé se zde snaží sobecky pohyb násilně zpomalit nebo zastavit pomocí; morálky, regulací, zákonů, vyhlášek, norem, pověr, mýtů, pohádek, reklamy, dezinformací, kast, tříd, vydíraní, kultů, centralizace, atd. následkem každého sobeckého násilí, je jenom rychlý globální nárůst sobeckého násilí, vše co dáváme sobecky evoluci, to zpět od evoluce sobecky i dostáváme! Prioritní je optimálně reformovat kulturní civilizaci, pomocí globální povinné digitalizace lidí, lidi se globálně naskenují, a po digitálním naskenování, se jejich zdegenerovaná zavirovaná těla co zde sobecky parazitovali na GVKB systému, ekologicky optimálně eliminují, a místo sobeckých lidí, zde budou jenom GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB.
Vše je zde jenom na evoluční krátké návštěvě, co bylo, to už nezměníme, v současnosti se utváří to, co zde už brzo bude. Ano bude zde líp, díky tomu, že zde nebudou díky digitálním prioritním optimálním reformám už zdegenerovaní ubožáci, co umí jenom sobecky lhát a krást. Nemá smysl měnit pokrytecky neustále falešné masky na našem obličeji, v případě že se něco zde změní, smysl má z civilizace eliminovat parazity, a genetický člověk, je podle statistiky jenom sobecký parazit, pravda vždy vplave na povrch, pokud nějaký mocný a bohatý pokrytec, mediálně hlásá, že lidi mnoho amatérsky chybují, měl by si on nejdříve vyndat ze svého oka veliký trám, než začne poukazovat na to, že ten druhý má ve svém oku malou třísku.
Jenom GVKB robot nechybuje amatérsky, protože je v reálném čase rychle bezdrátově napojen na všechny řídící digitální systémy, co zde globálně existují, a tak GVKB robot je dokonalý systém, protože on není jako člověk sobecký. Informace a programy získané z globální digitalizace lidí se optimalizují a transformují, vše bude díky optimalizaci fungovat dokonale, stejně jako moderní optimální operační systém (UNIX: OS X, Solaris, FreeBSD. Linux: Red Hat, Debian, SUSE, Ubuntu, Mageia, Fedora.). Moje oblíbená distribuce Linux Ubuntu MATE, která bez problémů funguje i na starém počítači, z roku 2000, ve kterém byl evolučně už zastaralý Windows XP, se už stala konečně oficiálním klonem Ubuntu, od verze 15.04 bude vydána se stejnou profesionální podporou, jako ostatní oficiální operační systémy založené na moderním Ubuntu, který je systémově založen na profesionálním operačním systému Debian. Pokud potřebujete na Windows 10, nahrát na programově rozdělený disk nějaký LinuxKingston DataTraveler MicroDuo 16GB, tak použijete program Rufus, který je zadarmo a v češtině.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu