Princip zázraku

Tajemství je principem zázraku, když je tajemství vyzrazeno tak zázrak zmizí, v minulosti lidi neznali to, co my dneska už známe, a tak bylo pro ně mnohé zázrakem, třeba si nedokázali rozumově vysvětlit duhu, která vznikla díky lomu světla ve vodních kapičkách. 
 
S odstraňováním zaostalosti upadá víra v zázraky a lidi věří spíše vědcům a technikům, veliká je zde u zaostalých lidí víra v to že bude lépe díky novým politikům, co slibují ekonomické a sociální zázraky, nakonec se ukáže, že to byl obyčejný podraz na voliče, a politikům šlo jenom o to, jak se mít dobře na úkor dělníků. 
 
Podívejme se na vše zde z nadhledu, a spatříme krysí závody, ve kterých vyhrávají veliké vyšlechtěné krysy, a tak zde získávají výhody a jistoty. Jak zázračně vyhrát krysí závody? Zde musíte pochopit, že každý zde má svůj evoluční osud, a jenom minimum krys má v osudu to že bude vyhrávat krysí závody, s osudem nejde bohužel nic učinit, vše je zde evolučně nastaveno tak, aby 1% lidí, manipulovalo egoisticky s 99% lidí! 
 

Neřeš to, co nelze vyřešit a řeš jenom to, co lze vyřešit, o tom to zde je, všeho zde zkus a dobrého se drž, vše co tě nezabije to tě posílí do dalšího boje o to co miluješ a potřebuješ, není důležité být populární, důležitější je se dobře utajit, a ovládat cizí lidi jako loutky, pomocí peněz, za vším jsou peníze a vše vyřeší jenom peníze, dluhy dělají z dělníků otroky, a bohatství dělá z milionářů otrokáře.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu