Přijít a odejít o tom je život

Základní otázkou je pro nás, co je to lidský život? Dlouho jsem si myslel že život je hra a smrt je konec hry, z dálky to tak vypadá, z blízka zjistíte že život je o tom přijít a odejít, neustále něco v nás a okolo nás přichází a odchází, i my neustále někam přicházíme a potom odcházíme.

Přišel, spatřil, vyhrál to je známý výrok, správě by ten výrok měl znít přišel a odešel, to, jestli vyhrajeme nebo prohrajeme není evolučně důležité! Podívejme se na sociální sítě na internetu, zde neustále lidi přicházejí a odcházejí, je to nekonečný proces hledání odpovědí na naše otázky!

Každý den na světě přichází na svět velmi mnoho lidí a velmi mnoho lidí z tohoto světa odchází, jsme zde bohužel všichni dočasným evolučním experimentem, smrt nakonec vyřeší dokonale všechny naše problémy se zdravím a ekonomikou!

Mladí chtějí změnit sebe a svět, staří chtějí, aby se už nic neměnilo, protože jsou už z těch životních změn unavení. Minulost naší civilizace je plná vandalismu, ve jménu dobra se koná každé zlo, lidi nepochopili to že veškeré zlo, které konají druhým jim druzí oplatí, komu není rady tomu není pomoci.

Brzo zde bude už umělá inteligence, která bude všemu kralovat a následkem bude odsun zlých lidí do rezervací a v civilizaci budou místo lidí hodní roboti co nelžou a nekradou, takto zde globálně zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..