Příčinou krize je vždy a všude amatérismus

Profesionalita je základem pro; ekonomiku, politiku, náboženství, školství, internet, televizi, rodinu atd. studoval jsem pečlivě dlouho všechny krize u; ekonomiky, politiky, náboženství, školství, internetu, televize, rodiny atd. nakonec jsem dospěl k tomu, že příčinou krize je vždy a všude amatérismus! Dogmatické totality jsou ukázkovým příkladem toho že amatérismus nefunguje a následkem jsou; krize, konflikty, revoluce, války, katastrofy, reformy, pandemie atd.

Ten, kdo se pokusí odvážně poukázat na amatérismus si koleduje o to, že se z něj stane mučedník, kritizovat smějí jenom ti co jsou nahoře ty co jsou dole! Pořád platí všude že z díla poznáme to, kdo je profesionál a kdo je amatér! Podívejme se třeba na internet z hlediska amatérismu a profesionality, zde nám dojde naše zaostalost a náš amatérismus, je to celé o ekonomice, tam kde je bída tam je i amatérismus!

Ve snaze mít mnohé zadarmo je profesionalita nahrazována za amatérismus! Nevážíme si u nás lidské práce, ze které vznikají hodnoty, a tak jsme z profesionálů udělali amatéry! Náš stát je špatný hospodář, protože zalévá plevel a krmí parazity, potřebujeme optimální reformu, která nahradí amatérismus za profesionalitu.

Zavedeme u nás každoroční testování všech lidí od 2 let do 100 let, ten, kdo v objektivním testování kvality u těla a vědomostí neuspěje, ten bude automaticky eliminován v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom zde mohli zalévat plevel a krmit parazity, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, dobrota je žebrota! Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance, a tak jim vyhovíme, kontrola kvality všech lidí je základem pro profesionalitu! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *