Přichází globální digitální doba

Vadí vám vaše chyby? Setkávám se neustále s tím že lidem nevadí jejich chyby, logicky následkem je to že mají problémy a nikdo je nemá rád, nechtějte změnit druhé, chtějte změnit sebe. Podívejte se na sebe objektivně, jenom tak vám konečně dojde, že jste se neměli narodit, ideální by bylo váš ubohý život dneska ukončit, jenže na to jste zbabělí. Z dálky vypadáte hezky ale z blízka vypadáte ošklivě.

Ano jsi evoluční zmetek s nulovou hodnotou, pokud zde nebudete tak si toho nikdo nevšimne, toužíte po hodnotách a výhodách, tím se jenom soužíte, protože si zde hodnoty a výhody nezasloužíte, stejně musíte zemřít a proč umírat v bolestech v nemocnici, když můžete zemřít už dneska a bezbolestně. Nevěřte tomu že zde něco znamenáte a že vás lidi potřebují, nic zde neznamenáte a lidi vás nepotřebují! Nikdo není bez chyb, každý neustále chybuje, následkem je realita která optimálně nefunguje.

Nevěřte na zázraky a reklamy, líp vám nebude, bude vám jenom hůř, vaše budoucnost nemá koncepci a tak používáte antikoncepci, je to tak snadné řešit problémy násilím, jenže vše co dáváte to nazpět dostáváte! Jsi jako operační systém Windows Vista který byl programovým zmetkem, žijeme ve světě kde schází kontrola kvality a tak jsi evolučním zmetkem, který už nejde opravit.

Veliké války v nahotě odhalují že lidi jsou evolučním zmetkem, a miliony mrtvých to je jenom nudná statistika, jaký to má smysl chodit k volbám když na kandidátkách jsou jenom evoluční zmetci co lžou a kradou. Přichází globální digitální doba, ve které je každý ubožák jenom statistické číslo a nebude to trvat dlouho, a všem lidem bude do civilizace vstup zakázán, pod trestem smrti, protože v civilizaci budou místo lidí autonomní inteligentní GVKB roboti na akumulátory.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu