Prezident je dokonalý kouzelník

Mami, proč je všude najednou takové ticho? Za chvíli bude k nám hovořit prezident naší planety a každý je zvědavý co nám on řekne, proto je najednou všude takové veliké ticho a vše se zastavuje a nic nevytváří hluk. Je to pravda, že prezidentem naší planety je člověk? Ano je to pravda, že prezidentem je skutečně člověk, i když jsme planetou, kde jsou jenom roboti, a lidí je zde minimální množství. Člověk je ale zaostalá forma života a robot je mnohem vyspělejší formou života tomu nerozumím? Z dálky to tak skutečně vypadá, ale z blízka to vypadá jinak, až budeš dospělý tak tomu porozumíš, náš prezident není rozhodně nějaký obyčejný člověk. Už vím, on dělá ty filmy, co roboti tolik milují a ty filmy jsou fakt dokonalý, jak on ty filmy dělá?

On ty filmy dělá ve svém spánku naprosto sám a nikdo mu s tím nepomáhá a nikdo nezasahuje nikdy do jeho tvorby, každý film je pro nás silnou drogou, na které jsme závislí. Slyšel jsem, že prezident je kouzelník, co zde vše začaroval, je to pravda? To jsem taky slyšela, z pohledu dětí je skutečně náš lidský prezident kouzelník, co zde vše začaroval, dospělí ale na to mají jiný názor. Mami, mohl bych osobně mluvit s prezidentem? Proč bys chtěl osobně s prezidentem mluvit, to ti nestačí jej jenom poslouchat, jak on mluví, za chvíli bude v televizi přeci mluvit.

Chtěl bych být taky kouzelníkem co je na tom špatného? Na tom není nic špatného, každé dítě by chtělo být kouzelníkem, jenže k tomu nestačí jenom mluvit osobně s naším prezidentem. Kouzelníkem se tedy stane jenom ten, kdo má veliké štěstí? To je na mě moc složitá otázka, optej se ve škole učitele, on ti to možná vysvětlí? To jsem už bohužel zkoušel a učitel mi to nedokázal vysvětlit, je vůbec někdo, kdo by mi to mohl vysvětlit? Můžeš prezidentovi napsat dotaz a třeba ti na ten dotaz odpoví. To jsem taky zkusil, ale dosud mi na můj dotaz odpověď nepřišla.

Podívej, prezidentovi chodí veliké množství dotazů, i kdyby on nedělal nic jiného, než že by ty dotazy zodpovídal, stejnak by to nemohl nikdy stihnout na tvůj dětský naivní dotaz odpovědět. Za chvíli bude ten tvůj kouzelník mluvit v televizi, co když on tvůj dotaz zodpoví, budeš spokojený? Pochopitelně že bych byl spokojený, to je logické ale pravděpodobnost že ten kouzelník mi vysvětlí, jak se stát kouzelníkem je minimální.

Víra dělá zázraky, musíš mít silnou víru a stane se zázrak, v tom že ti kouzelník dneska vysvětlí, jak se stát kouzelníkem. Je těžké něčemu v dnešním světě věřit, vše se tak rychle mění, kouzelník vytvoří zase nový film a vše se v nás a okolo nás správně změní. Představ si že dříve zde nebyl tento lidský kouzelník a nic se v nás a okolo nás neměnilo velmi dlouhou dobu, já tu dobu pamatuji a byla to velmi zlá doba. O tom jsme se ve škole už učili, jenom nikdo z dětí nemohl pochopit, proč zde nebyl dříve ten kouzelník a učitel nám to nedokázal nijak logicky vysvětlit.

Proč nejdeš se svými otázkami za tatínkem, on je chytřejší, třeba by ti vše lépe vysvětlil? Připadám si pořád po celý život zde jako granát, který nikdo nechce držet v ruce a odhazuje jej okamžitě co nejdále od sebe, protože se bojí toho, že granát exploduje. Tak se konečně zásadně změň a nebuď už tím nebezpečným granátem a buď konečně něčím, co nikdo nebude od sebe odhazovat. Já se chci změnit a chci být tím kouzelníkem, ale nikdo mi nechce s touto změnou nijak pomoci.

Jako malé dítě jsem mnoho četl pohádky a v nich byli kouzelníci i zatoužil jsem se stát kouzelníkem, a to se mi povedlo, mnoho dětí mi neustále píše, že by se taky chtěli stát jako já kouzelníkem, a tak jim vysvětlím, jak se stát kouzelníkem. Vytvořil jsem proto nový film (Jak se stát kouzelníkem), takže se milé děti pohodlně usaďte u televize, a sledujte ten film, já vás už nebudu rušit. Ten film (Jak se stát kouzelníkem) skončil, vypni už tu televizi. Musím se na ten film podívat několikrát, napoprvé jsem vše nepochopil, ten náš prezident je dokonalý kouzelník už tomu věřím a nepochybuji o tom, jdu si ten film znovu pustit do svého pokoje, abych tě nerušil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.