Prevence je základem optimalizace ekonomiky a politiky

Podívejme se na minulost, jaké zde byli ekonomické a politické chyby díky kterým jsme se měli špatně, za chybami v minulosti je vždy; spěch, amatérismus, naivita, lenost, protekce, monopoly, idealismus, strach atd. když něco nejde po dobrém, tak se to vždy řeší po zlém, pokud by zde platilo oko za oko, tak by byl každý slepý. Pandemie lidem konečně otevřela oči a lidi pochopili to, že se musí restartovat naše chybná konzumní společnost, aby se zde mnohé od základů změnilo k lepšímu.

Prevence je základem optimalizace ekonomiky a politiky, anonymní fórum je ukázkou toho, jak hluboko naše myšlení kleslo, je to jako na burze kde neustále dochází k nečekaným změnám, a tak hodnota akcií není stabilní. V minulosti zde nebyli žádné organizace a co si každý nezajistil sám svojí aktivitou to neměl, se vznikem organizací se začal lidem život násilně organizovat a z lidí se začali stávat loutky, které ovládali násilně organizace.

Ovládání lidí pomocí organizací není systémovou chybou, chybou je zde to, že pitomci ovládají pitomce, slepý nemůže vést slepé, o tom to zde je!  Abychom mohli ovládat lidi optimálně a globálně tak lidi neskenujeme a jejich těla v krematoriu globálně eliminujeme, nejsou lidi, tak nejsou chyby, informace získané ze skenování se použijí pro novou digitální civilizaci, ve které jsou místo lidí všude GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory, je to jako když jsme koně nahradili za automobily, člověk to je evolučně zastaralý model, a proto bude evolučně recyklován, takto zde skončí pandemie a války, konečně zde pravda a láska zvítězí na věčné digitální časy nad lží a nenávistí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *