Přeskočit na obsah

Přelidnění nám způsobuje problémy

Člověk se stal egoistickým invazním druhem, podívejme se na statistiky a uvědomíme si, jak fungují příčiny a jejich následky, potraty a antikoncepce je následek přelidnění, mít v přelidněné společnosti hodně dětí to je pitomost, ideální je nemít žádné děti a pořídit si místo dětí pokojové květiny.

Většina mediálně špatných zpráv má příčinu v přelidnění, nadbytek lidí je spojen s nadbytkem problémů. Lidi se chtějí mít dobře a neuvědomují si to, že dobře se budou mít jenom tehdy pokud nebude na světě přelidnění, jiná možnost pro lidi zde evolučně už není!

Pokud by zde nebylo přelidnění tak by zde nebyli ani; inflace, konflikty, revoluce, války, pandemie, vandalismus, prostituce, drogy, zločinnost, pokrytectví, protekce, cenzura, propaganda atd. k čemu je zde; psychiatr, psycholog, kouč, filosof, politik, kněz, guru atd. když nedokáží vyřešit přelidnění! 

Zajímavým postřehem je to, že tam kde je přelidnění, tam nemají ubožáci peníze na to, aby si mohli zajistit kvalitní zdravotní péči a kvalitní život, zaostalost a bída je následkem přelidnění, a to vede logicky k tomu, že je zde snaha o to, aby se ubožáci dostali tam, kde se budou mít ekonomicky dobře. 

Štítky: