Přechod od fyzické práce k práci psychické

01
Jako konzumenti přežíváme ze dne na den, stáváme se snadno bezdomovci, díky nefungujícímu egoistickému kapitalismu. 
02
Musí tomu tak být i mnoho dalších let? 
03
Máme chybná politická zastoupení, která si sami, dobrovolně a opětovaně chybně volíme. 
04
Každý politik se může chovat pouze tak, jak mu jeho voliči dovolí, jak to od něho očekávají a jak jej za to svými hlasy opakovaně odměňují. 
05
Nejsme a nebudeme profesionály, vzdali jsme se toho modelu již lehkomyslným rozbitím rodiny. 
06
Svým vzdorovitým amatérismem se bráníme vzniku profesionálního státu a vymýcení amatérismu. 
07
Přitom spoléháme na amatéry, neujímáme se iniciativy, nevyužíváme nabízených příležitostí, čekáme, že za nás vše udělají amatéři a tak jenom přežíváme. 
08
Namísto profesionality odměňujeme a i obdivujeme amatérismus. 
09
Uvědomujeme si nezvratné změny v; ekonomice, podnikání, politice, náboženství, filosofii, umění, atd. všichni, beze zbytku, žijeme představami o budoucnosti, vše ostatní již bylo, právě teď, v této vteřině. 
10
Na budoucnost tedy musíme soustředit svoji vizi, um, znalosti a investice, kdo stál, ten už stojí opodál, nesmíme evolučně stát, váhat, čekat ani chvilku. 
11
Lepší budoucnost není jenom doménou; politiků, ekonomů, umělců, vědců, atd. ale tvrdou realitou nás všech. 
12
Současná ekonomická a sociální globální krize je stále více nahrazována zásadní a nezvratnou transformací způsobů; výroby, spotřeby, života, atd. 
13
Nikdy se již nevrátíme do minulosti, žádná úniková strategie před budoucností neexistuje, transformaci nelze už uniknout. 
14
Jedinou strategií je odpovídající transformace a změna všech našich představ o budoucnosti. 
15
Kapitalismus a socialismus není pevný existenční bod, ale neustále unikající existenční bod, a proto neustále motivující a zdokonalující se, trvale přežívající konzumní ideál pravidel a nastavení. 
16
Krizi lze eliminovat pouze pochopením příčin a následků v hloubce systému. 
17
Dobrá budoucnost vyžaduje živou konzumní globální strategii, moudré předjímání a profesionální globální rozhodování, tedy vše to, co jsme mnoho století zanedbali a lehkovážně přenechali amatérským politikům. 
18
Naše konzumní kultura je jako loď na rozbouřeném moři, a hrozí jí potopení, chybí nám profesionalita a hledání vlastní cesty v globální společnosti. 
19
Postavit; domy, silnice, továrny, atd. to není otázkou politickou, ale otázkou zdravého rozumu, potřebná politika je vždy lokální, vše ostatní jsou z daní placené zbytečné služby, jako je; armáda, byrokracie, politika, atd. 
20
Přímá volba pomocí mobilních telefonů všech našich představitelů je možná globálně již dnes, bez profesionálů nemáme už šanci na to, že nám bude lépe v budoucnosti. 
21
Bez potřebného vzdělání a inteligence na vedoucích pozicích nás čeká jen další politické dělení společnosti, a úpadek státního hospodaření i veřejných financí. 
22
Podpora stranických starých kariéristických mafiánů, nenabízí žádoucí perspektivu a důstojnou budoucnost lidstvu. 
23
Lidem se musí opět vyplatit profesionálně pracovat, ne jen žít ze sociálních dávek. 
24
Ať volíme jakoukoliv politickou stranu, malou či velkou, volíme vždy amatérského politika a jeho amatérskou družinu doprovodu. 
25
Političtí mafiáni budou lid mediálně svorně vyzývat, abychom šli k volbám jako sebevědomí občané, kteří demokraticky změní současnou politickou scénu, staří političtí mafiáni už neumí odejít, neudělají přeci místo schopnějším mladým politickým mafiánům. 
26
Nejde o právo volit, to bylo dříve také, ale o právo nevolit, nebo volit proti tomu s čím nesouhlasíme. 
27
Nepodporovat amatéry, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty, nevydírat pracující, pracovat a šetřit a učinit práci i šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání. 
28
Nezachrání nás politické handrkování, ale jen profesionální osobnosti, z díla spatříme tvůrce. 
29
Musíme vytvořit globální hospodářský koláč, ne se stále hlasitěji domáhat drobků koláče stále menšího. 
30
Je třeba se naučit profesionálně podnikat, stejně jako je třeba podnikání malých a středních podniků legislativně chránit a podporovat, ne je pomocí byrokracie eliminovat. 
31
Než začneme vytvořené bohatství dělit a konzumovat, je třeba nejprve zajistit jeho tvorbu; soukromé podnikání, soukromé vlastnictví a jejich spolehlivé právní globální zakotvení, jsou klíči k dlouhodobě udržitelné prosperitě. 
31
Profesionální pastýř, život svůj dává za svoje ovce, které chrání před vlky. 
32
Každý úspěšný hospodářský zisk vzniká jenom soukromě, ne v politice! 
33
Dnešní svět má a bude mít dostatek amatérské práce, ale kritický nedostatek profesionální práce. 
34
Profesionální znalosti jsou nejdůležitější formou kapitálu. 
35
Efektivní propojení každé sféry vyžaduje podporu úplně jiného politika. 
36
Zastaralá politická ideologie do moderní doby už nepatří. 
37
Profesionalizace politiky je předpokladem úspěšného rozvoje amatérské společnosti. 
38
Získané znalosti, úsilí a investice nesmí být promrhány zmařeny v mediálních válkách a rozporech, vedených až na osobní a čistě stranické úrovni. 
39
Profesionální úspěch je třeba vnímat jako úspěch společnosti v globálním prostředí, ne jako úspěch politických stran v prostředí lokálním. 
40
Schopnost adaptace, změny a podnikatelské agilnosti je v dnešním světě důležitější než hospodářská fixace a specializace. 
41
Svět se začíná transformovat do nových standardů podnikání, vzdělávání a chování. 
42
Nové výrobky a služby, nové ekonomické a podnikatelské modely, nové technologie možnosti zaměstnanosti a úspěchu jsou perspektivně neomezené. 
43
Jen je nutno dělat to, co si globální zákazník žádá, a ne to, co si již nikdo nechce koupit. 
44
Víte co se stává předmětem úspěšného podnikání všude na světě? 
45
Je to přechod od fyzické práce k práci psychické, na fyzickou práci jsou zde počítače a stroje, zisky vytváří dneska už jenom psychická práce, geniální nápad má větší cenu než produkce veliké továrny.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.