Pravidla správného mluvení

Proč v ráji nikdo nemluví a v pekle všichni mluví to je zásadní otázka vesmíru života, a tak vůbec. V ráji je vše dokonalé, a tak je zbytečné, aby zde někdo mluvil, v pekle není nic dokonalé, a tak je potřeba mnoho mluvit o chybách které čertům způsobují problémy. Jakmile čert stvořil civilizaci a opustil tak ráj došlo k tomu, že se ocitl v konzumním pekle, a tak začal mluvit, děti jsou krásné, dokud neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvení tak krása zmizí a z anděla se stane čert.

Kam nemůže čert tam nastrčí mladou krásnou ženu, co pořád mluví a nechce muže pustit ke slovu. Mluvení je evoluční chybou, protože je to teorie, čerti potřebují vše vidět na vlastní oči, protože to je praxe! Představme si novou pekelnou společnost, kde čerti neumí mluvit a jsou negramotní, tím by zde nebyli ani peníze a soukromé vlastnictví. Takto žije vše v přírodě zde nikdo nemluví, a tak zde je přírodní ráj, byli jsme jako čerti vyhnáni z ráje, protože jsme zde začali egoisticky mluvit a tím jsme porušili svaté ticho v ráji.

Tak jako jsou zde pravidla silničního provozu, tak je třeba zavést v pekle i pravidla správného mluvení, vše je o pravidlech a kontrole dodržování pravidel, díky pravidlům existuje čas a prostor ve kterém žijeme, mnoho čertů porušuje svatá pekelná pravidla, a tak jsou potrestáni, komu není rady tomu není pomoci, pořád platí z díla se pozná tvůrce, jaké je dílo elit, co zde v pekle centrálně vládnou, jejich dílem je to že dělnická pekelná třída má všude v pekle mnoho století blbou náladu, a to je třeba začít řešit a optimálně to i vyřešit tím že čerti už nebudou moci mluvit a nebudou gramotní.

Manipulace s čerty bude založená na tom že se pokrytecké mozky čertů napojí na globální umělou pekelnou inteligenci, která odpojí ubohé smysly od ubohé pekelné reality, co oči nevidí a uši neslyší to mozek čerta logicky neřeší. Přijde tak nová digitální pekelná doba, kterou krásně popsal film Matrix, nebude zde volba mezi modrou a červenou pilulkou, červené pilulky se nebudou už v pekle vyrábět, aby nikdo v pekle neřešil to, že je robotem na dálkové ovládání, když už udělat z čertů poslušné voly pomocí digitálního vykleštění, tak zde pro nikoho v pekle nebudou výjimky a imunita! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..