Právě se vracím z Číny

V minulosti se vládnoucí elita složená ze soudruhů vracela z hradu (1948) a dneska (2018) se vrací zase z Číny kde jsou u moci soudruzi, vše je v pohybu a tak logicky toužíme po klidu, proč vlastně ti co jsou nahoře, cestují na veliké vzdálenosti letadly, a ti co jsou dole, nikam necestují, a jsou jenom trvale na jednom místě. Je to o společných penězích, cestování letadlem je drahý luxus, který se zaplatí ze společných peněz, co na tom že zde jsou ekonomičtí ubožáci, co umírají zcela zbytečně po milionech, na ně zde už nejsou společné peníze. 
 
Naše konzumní kultura je prioritně o protekci, ten kdo má protekci ten může jako prezident létat po světě prezidentským letadlem a bydlet na drahých hotelech, veškeré náklady se uhradí ze společných peněz, vybraných na daních, a ze cla. Všechny státy mají dneska obrovské dluhy a vydržují si drahé armády a mnoho zbytečných státních zaměstnanců, jsem pro to, aby zde byl GVKB robot prezident který bude na hradě vyznamenávat jenom GVKB roboty co pracují pro stát jako státní zaměstnanci, takový GVKB robot prezident jistě nebude létat letadlem do Číny.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu