Pravé jméno boha je virus

Existujeme v času a prostoru kde je vše existenčně závislé na připojení ke zdroji, jakmile něco v nás nebo okolo nás není připojeno ke zdroji tak je zde problém na který se hledá řešení. V současnosti je zde veliký problém s pandemií a politici si neuvědomují to, že příčinou toho problému je to, že lidi nejsou připojení ke zdroji, snažit se řešit pandemii pomocí; respirátorů, testů, očkování atd. to je jako bojovat s mouchami tím že je budeme pomocí plácačky na mouchy zabíjet!

Zvolili jste si za svoje zástupce pitomce, a tak máte logicky pitomou náladu, slepý nemůže vést slepé, komu není rady tomu není už pomoci. Co je tím zdrojem, od kterého jsme byli násilně všude odpojení? Tím zdrojem jsou hodnotné informace, jsme zahlcení od narození do smrti nehodnotnými informacemi, protože je zde násilná snaha z nás udělat naivní pitomce!

Podívejte konečně do minulosti, jak nehodnotné informace dělali z lidí pitomce, pochopte konečně to, že stvořitelem života všude ve vesmíru byli a budou jenom viry, stvořitel se nejmenuje; bůh, Hospodin, Alláh, Kršna, Ježíš Kristus atd. stvořitel se jmenuje virus, chceme zabít stvořitele a logicky je naše snaha naivní a marná, protože jsme jenom dočasným evolučním dílem stvořitele. Viry stvořili člověka ke svému obrazu, a tak se člověk v přírodě chová jako virus podle hesla po mě potopa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *