Pravda o sebeovládání

Nestačí umět ovládat věci které nám slouží, musíme se naučit ovládat i sami sebe, proč je pro nás tak veliký problém, naučit se sebeovládání? Příčinou je nemoc, jsme nemocní a tak nemáme sílu k sebeovládání, naše veškerá síla je využitá na boj s nemocemi které nám škodí. Civilizace se stala velikou nemocnicí ve které vás jenom léčí, ale nedokážou vás vyléčit z vašich nemocí. 
 
Můžete sice z civilizace utéci na krátkou dobu, a zde se vaše zdraví trochu zlepší, ale potom se zase vrátíte zpět do civilizace, a vaše zdraví se zase zhorší. Lidí je všude jako much, a následkem je to, že máme problémy na které není řešení, mnoho lidí na světě je zde jenom příživníky, co se neumí přizpůsobit nové době, je třeba lidi globálně každý rok otestovat, a vadné jednice v krematoriu eliminovat, pokud to neuděláme, tak následkem bude zase světová válka, ve které se eliminuje obrovské množství lidí, a zničí se i mnoho hodnot. 
 
Zájem celku, je nad zájmem jedince, jedinec je zde jenom nulou s nulovou hodnotou, hodnotu má jenom národ nebo podnik, který dobře funguje. Nebudou zde výjimky a imunita i prezident nebo ředitel bude eliminován v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom podporovali ekonomicky vadné lidi. 
 
Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a tak je i dostanou, eliminujeme přelidnění a degeneraci globálně, tím se uvolní mnoho bytů a uvolní se i napětí mezi národy a podniky. Zdravý člověk nebude už mít problémy se sebeovládáním, jak si to uděláme takové to i budeme v budoucnosti mít, místo 7 711 000 000 lidí v současnosti na světě, zde bude za krátkou dobu na světě 100 000 000 lidí co jsou zdraví.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu