Přeskočit na obsah

Pravda a láska je zde dočasnou reklamní iluzí

Reklama nás klame pomocí pravdy a lásky jenže každá reklamní iluze je zde dočasně, protože je to dům bez základů, základem, který je pevný, jsou protiklady a příčina a následek, příroda stojí na protikladech a příčině a následku proto je zde trvale. Pokud zde vznikla civilizace tak je třeba taky zajistit to, že v civilizaci budou místo lidí autonomní inteligentní roboti na akumulátory a vše bude globálně optimálně řídit jenom umělá inteligence.

Člověk nebyl evolučně stvořen k tomu, aby žil v civilizaci jako loutka, kterou ovládají organizace, jsme stvořeni k tomu abychom žili nazí v přírodě ve smečkách, kde vše, co získáme to si i spotřebujeme. Civilizace vznikla díky tomu, že jsme se přemnožili díky výhodám, které nám poskytuje oheň a dům. Obrazně je civilizace továrna a v továrně jsou přeci stroje a lidi zde jsou zbyteční, pokud budou stroje inteligentní.

Postavili jsme vysoké domy, které slouží jako noclehárny, protože většinu času jsme mimo domov, pořizujeme si mnohé, co po zakoupení nepoužíváme nebo to používáme minimálně protože z nás reklama udělala pitomce. Pokud chcete žít v ráji tak se nechte konečně naskenovat a začněte žít jenom ve virtuální realitě kde už nebudete potřebovat hříšné tělo, mnozí hledají osvícení nebo nirvánu, jenže toho lze dosáhnout jenom tím že se vzdáme svého hříšného těla. 

Štítky: