Práci je třeba zakázat škodí zdraví

Vše směřuje k tomu, že se z nás stanou pasivní pozorovatelé, bez možnosti něco změnit a ovlivnit, bude to jako sledování televize, výhodou bude že nebudeme moci chybovat a tím zde nebude ani nutné  lidi trestat nebo odměňovat. Nikoho nebude zajímat tvůj názor na cokoliv, na myšlení a rozhodování zde budou inteligentní počítače, a na práci budou inteligentní stroje, my budeme jenom diváci co sledují velikou kabelovou televizi, a přepínají programy. 
 
Naše slovní zásoba se minimalizuje a minimalizuje se i naše genialita a inteligence, bude to konzumní kultura založená na fyzickém a psychickém konzumování, práce bude všem  lidem globálně zakázaná, protože škodí lidskému zdraví. Takto žijí dneska důchodci, a třeba moje maminka ta už ani nechodí do poštovní schránky, protože na to jsem já. Budeme nejvíce řešit, mám si dát Gambrinus nebo radši Budvar? 
 
Články na internetu a v novinách napíše umělá inteligence, roboti nafotí fotky a videa, na Karlově mostě už nebudou chodit lidi, ale budou tam jenom roboti, v hromadné dopravě budou jenom roboti, politici budou taky roboti, atd. Robot vám; nakoupí, uvaří, uklidí, vyvenčí psa, opraví to co se rozbije, vypere prádlo, atd. Děti už nebudou chodit do školy, robot naučí děti tomu jak mají žít, místo prvního slova máma, zde bude první slovo robot.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]