Práce za ubohou mzdu z vás udělá ubožáka

Šťastný je ten kdo žije pro tento den a nezajímá jej, co bylo, protože to stejně už nezmění a nezajímá jej, co bude, protože o tom nic neví. Práce za ubohou mzdu z vás udělá ubožáka, příčinou je to že jste násilně odsunuli štěstí do minulosti nebo do budoucnosti. Jak by naše společnost vypadala, pokud by každý lidský mozek nepracoval už s minulostí a budoucností a zajímal jej jenom tento den.

Nepotřebovali bychom už k ničemu mocný a bohatý stát, který chybně rozhoduje o nás bez nás, nepotřebovali bychom peníze a smlouvy, byli bychom totiž konečně svobodní po stránce psychické a ekonomické. Pokud se vás personalista optá na to, jakou mzdu v organizaci chcete, tak mu odpovězte, že chcete stejnou mzdu, jakou má prezident.

Proč by nemohl mít každý zaměstnanec stejnou mzdu, jakou má v organizaci ten, kdo v organizaci kraluje? Nadbytek pro ty, co jsou v organizaci nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou v organizaci dole, zde se dostáváme k přerozdělování peněz, podle nějakého ekonomického programu. Jak by svět vypadal, pokud by každý člověk na světě měl stejnou mzdu a nebylo by pro nikoho možné svoji mzdu zvýšit nebo snížit, každý by musel pracovat, protože za příživnictví by byl trest smrti.

Není to žádná ekonomická utopie, podívejte se do přírody, zde každý pracuje za stejnou mzdu a není zde nikde násilné rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole! Jak vlastně u lidí došlo k tomu, že je zde rozdělení na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře? Člověk je v přírodě jediný tvor, který umí štěstí odsouvat do minulosti nebo budoucnosti, nežijeme současností, a proto žijeme v očistci a máme tak blbou náladu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.