Vše se točí okolo práce, pokud by zde nebyla možná práce tak by zaniknul vesmír a život, vše, co známe to je zde díky práci, práce je většinou o příčině a následku. Práce určuje, jestli zde bude pro nás ráj nebo peklo, všechna tajemství jsou spojená s prací, čím více dokážeme odhalit tajemství tím lépe pochopíme to co je to práce v nás a okolo nás.

Všechny knihy, které byli lidmi za mnoho století na světě napsané souvisejí s prací, i když unavení po práci konečně tvrdě usneme, tak naše tělo a naše myšlení pořád pracuje, protože vše, co je živé to existuje díky práci. Každá práce je naprogramovaný proces, je to něco jako když automatická pračka pere špinavé prádlo.

To, co nepracuje to parazituje, parazitování je práce, která se přiživuje na jiné práci, a tak zde jsou příživníci co se nechtějí přizpůsobit společnosti, příživníci jsou jako plevel, který roste, aniž by jej někdo sázel! Příživníky rozdělujeme na ty, co jsou amatéry a ty co jsou profesionály, je to jako ve sportu, kde je rozdělní na ligy.

Používáme antikoncepci a potraty proto že se z nás stali příživníci a je zde nedostatek zdrojů pro naši existenci, budeme muset začít globálně kontrolovat porodnost a rozmnožování se umožní jenom těm lidem co jsou velikým přínosem pro společnost, protože svojí profesionální prací vytvářejí veliké hodnoty.