Práce je za peníze a zboží je za peníze

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pokud lidi nemají možnost používat od narození do smrti peníze tak myslí a žijí jako opice, peníze nejsou dobré ani zlé, peníze jsou ekonomickým nástrojem a bez tohoto ekonomického nástroje, se z člověka stává opice. Peníze odhalují v nahotě lidský strach z nedostatku, a tak se z lidí stávají egoističtí lakomci, peníze nás učí tomu, jak myslet a jednat ekonomicky, abychom se měli dobře.

Problém u peněz je kontrola nad hospodaření s penězi, snadno se peníze utrácejí a těžko se peníze vydělávají, zde se dostáváme k práci zadarmo a zboží zadarmo, pokud děti vyrůstají v realitě, kde je práce a zboží zadarmo tak potom v dospělosti mají problémy s penězi, protože se nenaučili tomu, že práce je za peníze a zboží je za peníze.

V principu jsou peníze jako svobodný sex, každá egoistická kultura je proti nahotě a sexu bez hranic, proto je zde; antikoncepce, potraty, sterilizace, vykleštění, pornostránky, prostituce, alimenty atd. peníze to je ekonomický sex, a proto děti neumí zacházet s penězi, teprve s dospělostí přichází sex a používání peněz, a proto je zde období adolescence ve kterém se proměňuje pomalu opice na člověka tak jako se proměňuje housenka v motýla.

Ti, co zde mají výhody díky protekci se snaží těm, co nemají protekci ohraničit jejich myšlení a konání pomocí; pravidel, norem, předpisů, zákonů, morálky atd. moc je zde díky bezmoci, následkem je konzumní blázinec, ve kterém nikdo není normální a každý je zde do něčeho veliký blázen, někdo je blázen do politiky, a tak je z něj prezident a jiný je blázen do podnikání, a tak je z něj milionář.

Když problémy nejdou řešit po dobrém tak se řeší po zlém a následkem je válka nebo ekonomická krize, komu není rady tomu není pomoci, naštěstí už brzo zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci, a zde už nebudou potřebovat peníze ani sex.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *