Poznej sebe a poznáš tak všechny lidi na světě

Nekopírujte ubohé kopie. Od narození do smrti je v civilizaci každý člověk obklopen ubohými kopiemi, které kopíruje, a tak se logicky z něj stává ubohá kopie, co je originál a co je kopie, to je zásadní otázka, kterou musíte pochopit. Originál nejde nijak zkopírovat, zkopírovat lze jenom to co není originál, z dálky mnohé vypadá jako originál a z blízka zjistíte, že je to jenom ubohá kopie s nulovou hodnotou. Všechny knihy, které si můžete koupit nebo vypůjčit v knihovně, to jsou jenom ubohé kopie, protože knihy vznikají z knih, spisovatelé se stávají spisovateli díky tomu, že přečetli mnoho knih, a tak jenom kopírují kopie.

Přírodní moudrost je originál, který nejde kopírovat, proto má přírodní moudrost neustále velikou hodnotu. Poznej sebe a poznáš tak všechny lidi na světě, v principech se lidi od sebe nijak neliší, proto se oblékáme abychom se od sebe nějak odlišili, neoblékáme jenom tělo, ale oblékáme i naši psychiku, vše je hra podle pravidel, která určuje situace, nebo pravidla určuje; móda, reklama, politika, náboženství, filosofie, věda, technika, tisk, internet, televize, rádio, filmy atd.

Ježíš Kristus je ubohá kopie, a proto je tak snadné jej díky bibli kopírovat, u mnohého je kopírování zákonem nebo morálkou zakázané, protože kopírováním poškozujete nějakého hříšného lháře a zloděje! Než začnete čemukoli věřit, tak si to nejprve prověřte, z dálky může kopie vypadat jako originál! Vysoké školy se stali továrnami na levné kopie, důkazem jsou diplomové práce, ve kterých originalitu nenajdete, nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, v továrnách budou roboti vyrábět roboty, lidi se odsunou globálně do rezervací daleko od civilizace, zde se oddělí muži od žen, aby se zde už oblečené opice geneticky nekopírovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *