Povinná vysoká škola

Nároky na zaměstnance narůstají a tak se v EU zavede povinná vysoká škola, systém školství se restartuje tak že v 15 letech bude mít každý vysokou školu ve specializaci pro kterou má talent, na škole se už nebudou učit hlouposti které v životě lidi nepotřebují, nebude zde ani univerzální vzdělání, které je v životě k ničemu.

Od 6 let se bude žák učit na; ekonoma, doktora, programátora, atd. otázka je, co s žáky co jsou geneticky a psychicky vadní, a tak nedokáže zvládnout náročné učení? Tyto žáky budeme eliminovat jako evoluční odpad, nejsme tak bohatí, abychom mohli v EU ekonomicky podporovat parazity, co se rozmnožují jako invazní druh a je u nich veliká kriminalita.

Zavedou se v EU každoroční certifikace kvality lidí, a tak zde už nebudou pro lidi; sociální dávky, podpory pro nezaměstnané, důchody, příspěvky na bydlení, příspěvky na děti, atd. ten kdo nebude mít certifikaci bude eliminován jako evoluční odpad, nebude zde v EU pro nikoho výjimka a imunita i prezident nebo milionář se eliminuje jako evoluční odpad.

Každý je snadno nahraditelný. Jelikož většina lidí v EU bude eliminována jako evoluční odpad, tak se tento problém vyřeší nasazením robotů, robot prezident bude vyznamenávat roboty, žádný stát v EU nebude zaměstnávat žádné lidi, protože GVKB roboti pracují v EU lépe než lidi. Takto v EU zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]