Používejte správná slova

Každý se setkal s tím, že nerozumí tomu, co lidi říkají, protože lidi nepoužívají správná slova nebo nechápou význam slov která používají. Všechna slova a věty zde jsou proto aby nám něco popisovali, podívejme se na nové slovo Rom, kterým se začali mediálně označovat nepřizpůsobiví příživníci co k nám do Evropy přišli před dlouhou dobou z Indie. Staré označení cikán bylo taky chybné, protože správně nepopisovalo tuto kulturu, jaké slovo by správně vystihovalo tuto kulturu lidí?

Správné slovo pro tuto kulturní skupinu je soudruzi, slovo soudruzi znamená kamarádi, kamarádství je u této skupiny vysoce rozvinuté, a tak tato skupina lidí žije ve velikém kamarádství a všude chodí ve velikých skupinách. Ve zprávách bychom slyšeli místo Romové zase spáchali trestný čin, soudruzi zase spáchali trestný čin.

Takových slov, co jsou chybná jako slovo Rom je u nás velmi mnoho a nikdo to neřeší, podívejme se třeba na označení člověk, toto označení je taky chybné a správné označení je dobytek, ano jsi dobytek, co umí jenom žrát a na vše zde z vysoka srát. Pokud se lidi chovají všude jako dobytek tak to nejsou lidi, ale je to dobytek, o tom to zde je!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.