Potřebuji kompletní informace

Potřebuji kompletní informace. O čem potřebujete komplexní informace? Jak o čem, přeci o absolutně všem potřebuji komplexní aktuální dokonalé informace, které budou utříděné a jednoduše pochopitelné. Proč a na co ty komplexní informace potřebujete? Co je vám do toho proč a na co ty informace potřebuji, prostě mi je okamžitě dodejte a je to. Rádi bychom vám vyhověli, ale zadání vašeho požadavku je špatné, musíte svůj požadavek zadat správně. To je vaše inteligence tak omezená že si nedokáže poradit s mým požadavkem na komplexní informace.

Dosud jsme se s podobným požadavkem nikdy nesetkali, a tak váš požadavek řešíme, abychom vám vyhověli, jakmile váš požadavek vyřešíme, tak se vám ozveme. Můžete mi upřesnit, jak probíhá řešení mého požadavku na komplexní informace a dát mi závazný přesný termín, kdy bude můj požadavek vyřešen? Informační centrála má další důležitý hovor, nezavěšujete, jste v pořadí, jakmile bude zde čas, okamžitě vás zase s informační centrálou spojíme.

Mohl byste opustit moji ordinaci a zavěsit ten telefon. Mám důležitý hovor a čekám na to, až získám komplexní informace. To si myslíte, že vám vrátný psychiatrické léčebny poskytne komplexní informace? Ta velmi tlustá sestřička mi říkala, že na tomto čísle telefonu mi poskytnou komplexní informace, které potřebuji. Vrátný vám poskytne komplexní informace o naší léčebně, nikoli komplexní informace o všem, co existuje.

Kdo mi tedy poskytne komplexní informace o všem, co zde existuje? Máte veliké štěstí, máme zde jednoho člověka, který vám ty komplexní informace poskytne, pojďte se mnou a já vás k němu zavedu. Tady v tom pokoji nikdo není a není zde ani klika u dveří, pusť mě ven z toho pokoje, nebo se tady zblázním. Ty informace, které hledáš, jsou ve tvojí hlavě, zde budeš mít dostatek času je najít, já jdu teď za tou sestřičkou, která tě pustila do mojí ordinace a dala ti to telefonní číslo.