Přeskočit na obsah

Potřebuješ navštívit psychologa

Většina obvodních lékařů si naivně myslí že psycholog lidem nemůže pomoci a posílají tak nemocné k psychiatrovi, který dává nemocnému silné léky na hlavu. Dlouho jsem to nechápal a najednou mi to došlo, jde o to, že léky vytvářejí veliké zisky u výrobců a prodejců léků, z dobrých rad od psychologa se nevytvářejí žádné veliké zisky, za vším jsou peníze žijeme přeci ve světě založeném na výrobě a spotřebě.

Každá práce je vykonávána proto že je z ní nějaký užitek, dobrota je žebrota! Problémem zisku je to že zisk nebere ohledy na život lidí v tom se podobá válce, ve které se pro veliký zisk ve velkém pomocí zbraní vraždíme. Je třeba si konečně uvědomit to že každý lék na hlavu má za následek poškození naší hlavy, lék by měl být poslední možností, když už ostatní možnosti léčení selhali.

Naše hlava je nemocná, protože má problémy, se kterými si neumí poradit, konzumace léků na hlavu nevyřeší naše problémy! Problémy jsou následkem toho že zde není spolupráce a je zde tak soutěž a tím vznikají problémy, bylo zde mnoho snah o to, jak realizovat optimální spolupráci a ukázalo se, že je to naivní utopie v pokryteckém světě, kde není pravda a láska. 

Štítky: