Potřebujeme v EU mladou vládnoucí elitu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na průměrný věk EU mocné a bohaté elity která rozhoduje chybně v EU o nás bez nás, vysoké podnikové a státní funkce zde nejsou pro lidi co by už měli být v důchodu a starat se tak jenom o svoje špatné zdraví. Tak jako je zde stanovena minimální mzda tak je zde třeba i stanovit to že v 40 letech nesmí být nikdo v EU ve vysoké podnikové nebo státní funkci pro žádnou vysokou funkci by zde nebyli možné výjimky, a i každý president republiky by musel v EU skončit ve svojí funkci při dosažení věku 40 let. 

Konzumní společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro staré kariéristy, starý člověk je jako staré auto, které špatně funguje a často je v servisu. Vím, o čem mluvím, protože je mi už 68 let a veliké výkony jsem dokázal podávat jenom do 40 let, podívejte se na sportovce zde každý končí ve 40 letech, protože jeho tělo už nemůže podávat vysoké sportovní výkony a stejné je to i s naší psychikou.

Je taky potřeba skončit s protekcí, která umožňuje amatérům se dostat na místa profesionálů, pověříme výběrem lidí na vysoké funkce v EU umělou inteligenci, která zablokuje protekci, nejde zde rozhodně o diskriminaci starých kariéristů v EU, jde zde o to, že slepý nemůže vést slepé, jak člověk zestárne, tak se stává slepým k problémům, co zde mají ti, které on řídí. 

Když to nejde se starými kariéristy v EU po dobrém tak se to vyřeší po zlém, často je zde slyšet to že je někdo vy vysoké funkci nenahraditelný, to je jenom reklama, co nás klame, smrt jasně dokazuje, že je každý kariérista snadno nahraditelný novým kariéristou, který bude lepší než ten starý kariérista. 

Vyhodili tě z tvojí vysoké funkce, protože jsi starý, tak začni soukromě podnikat, jistě máš na to zkušenosti a peníze, dokaž společnosti, jaký je v tobě veliký talent pro podnikání. Z díla se přeci pozná tvůrce, už zde bylo dost populismu a reklamy, potřebujeme kvalitní podnikatele, co povedou EU k tomu, aby se zde každý měl dobře protože bude za svoji práci dobře zaplacen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *