Potřebujeme nový svět, kde se budou mít všichni lidi dobře

Vznikli jsme jako národ před 98 lety, nebo jsme vznikli už mnohem dříve? Války a revoluce neustále měnili hranice a názvy, nebylo by možné se globálně dohodnout a skončit s obdobím násilí, a místo lži a nenávisti, nastolit globálně pravdu a lásku, jako to co je pro nás tím nejdůležitějším. Nepotřebujeme dávat lidem medaile, a pořádat oslavy, potřebujeme nový konzumní svět, kde se budou mít všichni lidi dobře, a ten druhý nám nebude pekelným očistcem.
Zapomeňme na to, co bylo, starejme se o to, co bude, všechny naše problémy vychází z toho, že chybujeme a díky chybám si problémy způsobujeme, předejme moc a bohatství počítačům a robotům, my jako lidi se vrátím nazí do přírodního ráje a zde budeme žít v souladu s přírodou, nebudeme už muset chodit do školy a nebudeme ani chodit do zaměstnání.
V naší; smradlavé, špinavé, hlučné, atd. civilizaci budou místo lidí roboti, pokud bude mít někdo hlad tak si on na ohni opeče svého konkurenta, naučíme se kanibalismu, protože díky tomu že budeme žít nazí a hladoví v divoké přírodě, tak budou zase naše těla chutná, protože budou naše těla jíst přírodní stravu bez chemie.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu