Postupuje robotizace pomalu?

Kdy vlastně zde byl první počítač? Otázkou je co si představíme pod pojmem první počítač, má to být sálový počítač nebo notebook? Podle mě první počítač který nebyl veliký a drahý se dostal do prodeje v roce 1989, v té době už začíná i internet, takže je to už 30 let co používáme počítače a tím se mění naše civilizace, podobné je to i s roboty.
 
Představme si že první autonomní inteligentní GVKB roboti zde budou v roce 2029 to je za 10 let a bude trvat dalších 30 let než se roboti stanou běžnou součástí naší civilizace, tak jako se dnešní počítač vyrábí z mnoha dílů a dodává se k němu operační systém, tak se budou i roboti vyrábět z mnoha dílů a bude se k robotům dodávat operační systém. 
 
Problémem jsou díly, ze kterých se roboti sestaví, největším problémem je zde počítač který bude robota řídit, současné počítače pracují pomalu a mají velikou spotřebu elektřiny, dalším problémem je akumulátor, který se brzo vybije. Ovšem největším problémem bude v roce 2029 veliká cena robotů, způsobená tím že je to novinka, která se vyrábí v malém množství. 
 
Mnozí si myslí, že roboti nejprve nahradí dělníky a řemeslníky, to je ale omyl, nejprve roboti nahradí vysokoškoláky, protože tím se ušetří mnoho peněz, v roce 2059 bude zde robot prezident, který bude vyznamenávat roboty, to bude znamenat konec chození lidí do školy, veškerou práci za lidi v roce 2059 budou dělat GVKB roboti, lidi nakonec globálně v roce 2100 skončí v rezervaci, protože v civilizaci už nebude pro ně místo.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]