Postaví EU zeď proti islámským imigrantům

USA je pro EU vzorem, a tak pokud začne USA stavět betonovou zeď proti imigrantům z Mexika je logické, že i EU postaví taky betonovou zeď, a pokud se u břehů EU potopí loď s Islámskými imigranty, tak je vrátíme nazpět, do jejich zaostalých Islámských ekonomik, ve kterých opice věří na svaté pohádky a kamenují Satana. V EU začne hon na Islámské imigranty, co zde platí malé daně, neplatíš v EU veliké daně, tak se ti zruší občanství, a vypadneš mohamedáne z EU!

EU přestane být hloupou dojnou ekonomickou krávou, pro mohamedánské imigranty, sami máme v EU málo peněz na investice do školství a zdravotnictví, a musíme, proto šetřit kde se dá. Máte mimo EU ekonomické a sociální problémy, nikdo vám nebrání v tom okopírovat ekonomicky Čínu, a postavit si na svém Islámském území moderní průmysl.

Vše je dneska o konzervování, betonová zeď s kulomety, je moderní konzervou, která zakonzervuje vysokou životní úroveň v EU. Islámské Turecko v EU nechceme, protože přeci neleží v Evropě, ale v Asii, může Turecko vstoupit do Asijské ekonomické unie, a zde ukázat svoje ekonomické kvality.

Nelze se divit Anglii, že ukončila členství v EU, když jí EU nutí násilím Islámské imigranty s nulovou ekonomickou hodnotou, neberte si to osobně Islámští imigranti, nic proti vám osobně v EU nemáme, jde jenom o to, že dobrota k ekonomickým Islámským imigrantům, to je ekonomická žebrota v EU.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]