Pošlete robota za sebe do školy zaměstnání války

Nenarodili jsme se, proto abychom žili jako ubožáci, základem pro to abychom se měli dobře a měli tak i dobrou náladu je mít sluhy co nám budou sloužit od narození do smrti! Pošlete robota za sebe do; školy, zaměstnání, války atd. práce je pro lidi trestem, a tak je potřeba pro lidi vyrobit roboty které pošleme za nás do; školy, zaměstnání, války atd.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou bydlet jenom na malé vesnici ve velikém vlastním domě s; garáží, skleníkem, bazénem, zahradou atd. ve vysokých činžovních domech ve městech budou bydlet jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Takto se konečně vyřeší dlouhodobý globální problém s blbou náladou, kterou máme díky tomu, že musíme chodit do školy a zaměstnání po celý život jako blbci.

Vše je dneska o tom, že se přirozené nahrazuje na náhražky, a tak nahradíme v zaměstnání lidi za roboty. Umíte si to představit, jak za sebe pošleme roboty do světové války, a tak se budou roboti ve válkách ve velkém ničit a válkou poničení roboti se optimálně v továrně po válce recyklují na nové roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *