Poznej sebe a poznáš všechny lidi, protože v základních principech je si vše podobné, dospěl jsem k tomu, že jsem porouchaný inteligentní stroj na dobíjecí baterky. Vše, co je živé to jsou stroje na baterky, a každý stroj se časem porouchá, dokonalost je iluze!

Nemocnice to jsou servisy kde se opravují ve velkém porouchané lidské stroje, v přírodě je porouchaný stroj snadnou potravou pro ostatní stroje. Války v nahotě odhalují to, že jsme všichni jenom porouchané inteligentní stroje na baterky.

Stroj myslí a jedná jako stroj a všechny snahy o to, aby stroje nejednali jako stroje jsou naivní a marné. Jaký mají potom smysl politické volby, když porouchané stroje volí demokraticky za svoje zástupce porouchané stroje, to nemůže logicky fungovat optimálně!

Vztahy mezi lidmi nikde nikdy nefungovali optimálně, protože jde o vztahy mezi porouchanými stroji na baterky. Ano, bude líp tomu už žádný porouchaný stroj nevěří, líp už bylo a bude jenom hůře protože už brzo začne nahrazování lidí za autonomní roboty.

Lidi se globálně přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už porouchané stroje na baterky nekopírovali jako egoistický invazní druh. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a v novém svatém písmu pro roboty bude napsáno, že svatý robot stvořitel, stvořil roboty ke svému obrazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..