Pořádek zde může zajistit jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty

Politici jsou amatéři, v tom je příčina jejich selhání, amatér nemůže pracovat tak dobře jako profesionál. Problém amatérismu není ale jenom v politice, setkáte se s ním všude, a to dokonce i tam, kde byste amatérismus vůbec nečekali. Vše zde jsou jenom příčiny a následky, pokud je zde díky amatérismu vše v depresi, musí to mít nějakou příčinu?

Tou příčinou je špína v nás a okolo nás, je to špína fyzická a psychická, uklízení špíny je; složité, nákladné, nepopulární atd. a tak se špína neuklízí, a následkem je deprese u; politiky, náboženství, filosofie, ekonomiky, podnikání, obchodu, umění, školství, rodiny, psychiky atd. tam kde je špína tam život nemá smysl a logiku, následkem je konzumace drog a extremismus.

Ideologický extremismus to je následek špíny, která se neuklízí, diktátoři; Mao Ce-tung, Adolf Hitler, Mohamed atd. stvořili pro lidi očistec, nedokážeme se poučit z minulosti a pořád se zde opakují stejné chyby. Vše, co je tam, kam to nepatří, to je špína, uklízení špíny to je přemístění na správné místo.

Špínou je i člověk, který je tam, kam on nepatří, takovou špínou jsou lidi s tmavou pletí v místech, kde většina lidí má světlou pleť. Pořádek je základem pro to, aby vše v nás a okolo nás fungovalo optimálně, pořádek zde může zajistit jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty na baterie, je třeba na úklid použít moderní vědu a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.