Populistické teoretické kecy mají nulovou hodnotu

Vše je zde o tom že si amatéři hrají na profesionály, z díla ale jistě poznáme, kdo je profesionál a kdo je amatér! Problémem je u člověka genetika a výchova, pokud je špatná genetika a špatná výchova tak je i osud člověka špatný, soutěž a boj odhaluje kvality lidí, většina lidí na světě je evolučním zmetkem s nulovou hodnotou a následkem je začarovaný kruh zaostalosti a bídy.

Války v nahotě odhalují to, že naše společnost je nemocná, a tak když něco nezvládá po dobrém tak to řeší po zlém! Ten, kdo nejedná podle svatých pravidel společnosti je tvrdě potrestán, moje hra a moje svatá pravidla o tom je zde konzumní společnost založená na byrokratické centralizaci, kde v centru je moc a daleko od centra je bezmocnost.

Dva roky je zde pandemie Covid-19 a ta odhalila to, že elita je složená z hlupáků, co dělají jednu hloupost za druhou, vládnou nám hloupé opice, co si zde hrají na všemocné bohy. Podívejme se konečně do přírody, jak se zde řeší krize, nevymýšlejme to, co je v přírodě vymyšleno a otestováno!

Příroda je založená na soutěži a boji o hodnoty, a proto se zde každá krize rychle optimálně vyřeší, tam kde není soutěž a boj o hodnoty tam je nemocnice, ve které nic optimálně nefunguje, protože nemocný jedinec nedokáže pomoci nemocnému jedinci. 

Vše směřuje k tomu, že se lidi nahradí za umělou inteligenci a roboty, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak jim vyhovíme. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední malou skupinu nahých lidí na světě spatříte v poslední zoologické zahradě za sklem, nejsou lidi tak nejsou chyby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.