Začíná to pohádkami a končí to reklamou na pitomosti, populismus je postaven na tom, že lež z dálky vypadá jako pravda! Podívejme se na to, když zemře celebrita, jak o tom dlouho hovoří média, vše je zde jenom o poptávce a nabídce.

Chudí lidé se zajímají o to, jak žijí bohatí a bohaté nezajímá to, jak žijí chudí lidé a je jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, centralismus atd. všude je vlastně jenom pokrytecký populismus!

Všechny svaté knihy jsou o pokryteckém populismu, zlí čerti si v pekle hrají na hodné anděly, a proto je zde dobrota žebrota. Vše je zde hra o hodnoty, ti, co vyhrají jsou nahoře a ti co prohrají jsou dole, jenom ve smrti je zde mezi lidmi rovnost! 

Statistiky objektivně odhalují, co je populární, a proto je zde snaha statistiky populisticky falšovat, je to celé o nahrazování, kdy jsme pravdu nahradili za propagandu a lásku jsme nahradili za protekci, už zbývá jenom nahradit populisty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou populisti tak nejsou dezinformace, co dělají populisti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..