Populismus evolučně eliminuje ideologický centralismus

Populismus to je lež, co z dálky vypadá jako pravda, začíná to pohádkou a končí to politikou, krásně popsala populismus stará kniha Vladař, a tak byla pochopitelně dlouho cenzurou zakázána, moderní populární verzí je kniha Myšlením k bohatství. Jde o vymývání mozku populárními dezinformacemi, pomocí kterého se z lidí stávají pitomé ovce, které může snadno z centra ovládat chytrá elita pomocí populismu.

Populismus je nakažlivý a funguje tak jako pandemie, která lidi psychicky a ekonomicky eliminuje. Statisticky Ježíš Kristus je klasickým učitelem populismu, proto byl ukřižován cenzurou v dogmatické svaté totalitě. Moderním populismem je udělej si to sám, potřebuješ mít stránku na internetu tak si ji sám udělej díky šablonám a redakčnímu systému, potřebuješ se uzdravit tak se začni sám léčit díky radám co jsou v knihách nebo na internetu atd.

Napojíme tvůj pitomý mozek na centrální mozek lidstva, už nebudeš potřebovat; peníze, výhody, soukromé vlastnictví, náboženství, politiku, byrokracii, propagandu, cenzuru, armádu, policii, učitele, lékaře atd. vše zvládneš sám a pokud to sám nezvládneš tak ti někdo kdo je blízko rád pomůže to zvládnout. Bude to jako když nahradíš starý operační systém za nový operační systém a začneš existovat od nuly, co bylo to bylo, teď jsem tím, čím skutečně jsem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..