Populární pitomosti 1

Ve snaze o popularitu vznikají populární pitomosti v hlavě pitomců, ten druhý je pitomec, protože si pitomec nedokáže přiznat to, že je pitomec. Většinou s odstupem času nám dojde to, že minulost byla plná pitomostí, jenže i současnost je plná pitomostí ale my nemáme možnost porovnání, a tak nám pitomosti nepřipadají jako pitomosti.

Pokud nahradíme konkurenci za monopol tak následkem je to, že se z nás stanou pitomci, dalším problémem je naše lidské tělo, které je spojené s mnoha problémy, na které nemáme řešení, pokud chceme eliminovat pitomou realitu plnou pitomců tak budeme muset vstoupit do virtuální reality ve které už nebude problém s pitomými lidmi.

Ve virtuální realitě bude vše pod kontrolou umělé inteligence, a tak zde nebude možná pitomost, přirovnal bych tento veliký evoluční skok k tomu, když jsme papírové knihy nahradili za internet a televizi, vše se digitalizuje a optimalizuje a na pitomého člověka se v tom spěchu zapomnělo, a proto je zde krize. Jakýkoli váš odpor proti tomu že zde místo vás budou digitální systémy je naivní a marný, vše je zde dočasně a vše se recykluje.