Populární lži

Tak jako zde je mnoho soutěží o to, kdo je v něčem nejlepší, tak je zde i neustálá soutěž o to kdo je nejlepší lhář, všichni lžou a tím i kradou, rozdíl je zde jenom v profesionalitě, ti, co jsou naivní amatéři zle skončí a ti co jsou profesionálové se stávají; králem, papežem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem atd. lež je založená na tom že z dálky vše vypadá jinak než z blízka.

Situace určuje, jestli budeme lhát nebo říkat pravdu, pokud jsme sami sobě cizí tak můžeme i lhát sami sobě a tím si škodit. Pokud se narodíme do společnosti, kde všichni profesionálně lžou, tak je pro nás normální, že se přizpůsobíme a stanou se z nás lháři, lži jsou jako peníze a pokud se tisknou nekryté peníze tak následkem je inflace u peněz, pokud se tisknou lži tak následkem je inflace u lží, a to znamená že už odmítáme věřit tomu co jsme si pečlivě neověřili.

Čas má dost času na to, aby odhalil všechny lži, kterých jsme se jako lidi dopustili, nestačí dokázat to že; internet, televize, noviny, časopisy, kniha, člověk atd. lže, je třeba najít příčiny, proč je zde tolik lží? Když něco nejde vyřešit po dobrém tak se to snažíme vyřešit po zlém a následkem je; lež, krádež, zrada, násilí atd. proč něco nejde vyřešit po dobrém? Podívejme se na virus Covid-19 který vraždí lidi po milionech, je možné tento zdravotní globální problém vyřešit po dobrém pomocí; respirátorů, očkování, testování, regulací atd. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *