Populární jsou náhražky za realitu

Realita je zlá, protože existujeme zde jako loutky, které mnohé snadno ovládá, mnozí si naivně myslí že nejsou loutkami a najednou přijde nemoc nebo krize a rychle jim dojde že zde jsou loutkami.

Často slyšíme že máme bojovat o to abychom se měli dobře, ten, kdo bojuje jistě časem musí uspět, to je lež jako věž, systém je postaven tak, že veškerý náš boj je naivní a marný, protože každý zde má svůj osud, který nejde změnit. Všechny knihy jsou sračky, protože ti, co je píší mají v hlavě nasráno, stejně tak i všechny filmy jsou sračky, pořád platí z díla poznáme tvůrce.

Realita je o tom že se musíme brodit sračkami od narození do smrti, a proto jsou tak populární náhražky za realitu. Ideální by bylo dotovat alkoholické nápoje a cigarety, brát drogy by se mělo stát stejně samozřejmým jako to, že nechodíme nazí.

Nevymýšlejme léky na nemoci a pandemie, je třeba vymyslet nové drogy které budou levné a minimálně škodlivé našemu tělu, pokud jsme pro lidi stvořili peklo tak musíme čertům v pekle i dopřát levné a kvalitní drogy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *