Podívejme se na knihy, co zde jsou globálně dlouho populární a zjistíme že jejich obsah je velmi podobný knihám, do zde byli před mnoha stoletími populární, proč něco pracně dlouho vymýšlet a testovat, když stačí jenom okopírovat to co bylo dříve populární a upravit povrch moderně tak aby se nepoznalo že jde jenom o ubohé kopírování starého.

Konzumenti byli, a ještě dlouho budou jenom naivní stádo, které je snadné oklamat pomocí reklamy nebo jinak. Pořád je populární opak toho, co je lidem dlouho blízké, a tak už to nemá pro ně žádnou hodnotu, a tak lidi co žijí jako ubožáci hledají takové knihy které jsou o; úspěchu, chytrosti, popularitě, výhodách, moci, bohatství, štěstí, kouzlech, lásce atd. populární spisovatel zná dobře potřeby čtenářů a umí tyto potřeby optimálně uspokojit je to jenom dobrý obchod pro spisovatele a jeho čtenáře.

Dobrá kniha je jako dobré víno, které dlouho zrálo, a tak získalo velikou hodnotu. Podívejte se na internet, kde jsou; blogy, sociální sítě, katalogy, portály, stránky, fóra, encyklopedie atd. zde platí to, že čím starší je doména tím větší má i návštěvnost, vyhledávače nově založené domény ignorují, a to vede většinu k tomu, že po roce tato nová doména skončí.

Nevěřte na to, že jde zázračně naprogramovat nová stránka tak, aby měla okamžitě velikou návštěvnost to je naivní utopie! Často dochází k tomu, že nějaká mediální celebrita vydá knihu a těží z toho, že je právě celebritou, jakmile ale celebrita přestane už být celebritou tak i skončí popularita té knihy to je logické, podobné je to i se stránkami celebrit.