Pomáhají bezmocným a škodí mocným

Vše je zde o akci a reakci, pokud se vytvoří monopol tak reakcí je snaha monopol nahradit za konkurenci, zkuste soukromě podnikat a narazíte na monopoly, a tak neuspějete, problémem není to, že zde jsou monopoly, problémem je selhání kontroly nad monopoly! Armáda je klasickou ukázkou centrálního monopolu, a voják zde je tak jenom ubožákem s nulovou hodnotou.

Je zde válka, a tak vojáci budou nosit respirátory a nechají se všichni očkovat, o tom to je že mocní rozhodují egoisticky o bezmocných, následkem je deprese a veliká konzumace piva a cigaret! Všude kde se používají peníze tam jsou monopoly a centralizace, jak by to zde vypadalo, pokud by se zrušili peníze a soukromé vlastnictví?

Následkem by byl zánik civilizace a vrátili bychom se do doby kdy to co si každý ulovil to si i s rodinou nebo smečkou snědl. Pomáhají bezmocným a škodí mocným jenom moudří lidé, bohužel moudrých lidí je málo a hlupáků je mnoho, a tak zde jsou pořád; krize, konflikty, války, revoluce, reformy, změny, pandemie atd. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *