Politika to jsou krysí závody o koryta, podívejme se na elitní politiky a spatříte úspěšné krysy

Kdo je vždy první, egoistický blázen. Celá naše kultura je založená na tom, že soudíme jenom druhé, ten druhý je; hlupák, zbabělec, lenoch, lakomec, atd. Je vzácnou výjimkou, kdy je ten druhý; moudrý, hrdina, dříč, štědrý, atd. někde je chyba v naší egoistické bláznivé kultuře, zapomněli jsme na toho prvního! Kdo je vždy první, egoistický blázen, toužení po tom být první z nás udělalo egoistické blázny, ze kterých se stali krysy, co běží kariéristické krysí závody, aby zde měli výhody a jistoty.

Následkem je pokrytecké divadlo, ve kterém si hrajeme na to, nejsme. Podívejte se na sociální sítě na internetu a spatříte virtuální krysí závody, krys je nadbytek a koryt je pro ně nedostatek, politika to jsou krysí závody o koryta, podívejme se na elitní politiky a spatříte úspěšné krysy, co se snaží co nejdéle se udržet o velikého koryta, některé veliké krysy mají dokonce i více velikých koryt!

Některé kariéristé krysy při závodech o koryta eliminují i svoje bližní, koryto je pro ně více než jejich bližní, výhody a jistoty jsou pro kariéristické krysy drogou, je vůbec možné nějak tento problém řešit abychom nemuseli říkat, krysa spatřuje v druhých jenom krysy.