Politika smrdí od vládnoucí hlavy

Vše v nás a okolo nás, to jsou jenom závislosti, pokud jsou nějaké závislosti díky degeneraci zaostalé, tak následkem je deprese u; ekonomiky, sekty, náboženství, politiky, umění, školství, podnikání, obchodu, psychicky, atd. to co konkurenčně nebojuje, to degeneruje, a následkem je zaostalost spojená s bídou a depresí. Pokud je tvoje existence, závislá na tom co je zdegenerované, tak nemáš šanci zde uspět, často dochází k tomu, že zdegenerovaní cizinci, násilně obsadí cizí teritorium, a potom uvrhnou do zaostalosti obsazené teritorium.
Tak jako víme, že je chybou zalévat plevel, tak si musíme uvědomit i to, že je chybou podporovat to, co je zde zdegenerované nebo zaostalé. Je třeba to co je vadné, eliminovat preventivně, tak aby se to nemohlo zde vůbec narodit, prevence je levnější, než následné řešení problémů s tím, co je zde zaostalé nebo zdegenerované. Je třeba změnit naše priority od základů, místo pyšných lidí, zde budou jenom roboti s umělou inteligencí.
Člověk je v současnosti evolučně nepoužitelný, protože jeho možnosti a schopnosti, narazili na systémový strop, a tak jej musí nahradit GVKB robot. Statistika jasně říká, že člověk je drahý zaměstnanec a pokud jde o peníze, tak vše ostatní musí jít stranou, zisk je v konzumní kultuře globální svatou prioritou, to co nemá už pro systém žádný zisk, to je zde nutno eliminovat bez milosti a soucitu. Nejsou lidi tak nejsou ani s lidmi problémy, vše je zde dočasně, a i pyšný člověk je zde evolučně dočasně.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]