Politika smrdí od politických hlav

Díky šachové hře se ze mě stal systémový analytik, žijeme ve složité neustále se měnící realitě, která je obrazně šachovou hrou, kdy se snažíme konkurentům dát mat. V této hře prohraje ten, kdo chybuje, pokud chybujeme tak to jistě musí i mít nějakou příčinu? Tou příčinou je vždy veliká vzdálenost, a tak nemáme správné informace, abychom nechybovali tak se musíme k něčemu dlouhodobě přiblížit a tím se v tom stát profesionálním specialistou.

Podívejme se do přírody zde je profesionální specializace přirozenou součástí u všeho, co je živé, takže nic nového pod sluncem, příroda je odpovědí na mnoho našich složitých otázek, stačí jenom přírodě do hloubky porozumět. V přírodě není možné otroctví, a tak je zde každý živý systém profesionálním specialistou, v lidské konzumní kultuře je všude otroctví, a tak se z otroků stávají chybující amatéři.

Jsme společností naprogramovaní k tomu abychom byli otroky konzumního systému, pokud by zde nebylo možné otroctví, tak by naše civilizace zanikla. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme otroky konzumního systému, proto tak rádi utíkáme z civilizace do přírody nebo si pořizujeme psy. Ježíš Kristus nastavil zrcadlo pokrytecké konzumní kultuře, a proto byl nahý ukřižován, vše je zde postaveno na reklamě, která nás pomocí dezinformací klame od narození do smrti!

Otrokáři zde mnoho tisíciletí dělají vše pro to, aby se měli dobře a je jim jedno to že se mají otroci zle, vše je o napětí mezi protiklady a tato energie umožňuje existenci vesmíru a života. Život to je naprogramovaný dočasný evoluční proces, pokud je něco chybně naprogramováno tak to logicky i mnoho chybuje, reklama nás chybně naprogramovala, a tak se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti.

Politika smrdí od politických hlav, pokud by mohli demokratické volby eliminovat konzumní otroctví, tak by se volby okamžitě zakázali! Na politických kandidátkách všude na světě jsou jenom bezcharakterní a bezcitní otrokáři a je zcela jedno komu dáte naivně svůj hlas, protože myšlení a skutky všech otrokářů jsou mnoho tisíciletí všude stejné.

Naštěstí to už nebude trvat evolučně dlouho a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, tím zde skončí rozdělení lidí na otroky a otrokáře, lidi se z civilizace přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, který ničí přírodu. Není zde člověk tak zde nejsou ani problémy, vše je zde dočasným evolučním experimentem, člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *