Podívejme se konečně objektivně z nadhledu na to, jak působí politika na ekonomiku, politici si zde hrají na všemocné svaté bohy a následkem je ekonomická krize, to že vyměníme staré politiky za nové politiky po volbách, tím se nic nezmění, místo starých pitomců budou v politice noví pitomci!

Problém je v byrokratické centralizaci, která škodí ekonomice, stát není zde od toho, aby rozhodoval egoisticky o nás bez nás, stát je tu od toho, aby vše kontroloval a chyby optimálně eliminoval.

Kontrola nemůže být amatérská a povrchní, každý člověk na světě musí dostat do hlavy kontrolní čip který jej odpojí od reality, a tak se ze všech lidí na světě stanou dokonalí sluhové ekonomického globálního systému, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, to, co nepracuje to na ekonomice parazituje!

Zruší se tak; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, protekce, korupce, lež, krádež, propaganda, cenzura atd. ten kdo nebude mít dobré bodování skončí v krematoriu jako evoluční zmetek, každý člověk bude neustále bodován za výkon a kvalitu, stoje na práci, programy na řízení strojů atd.      

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..