Politika je zde zbytečná

Představme si, že by politici globálně deset let stávkovali, ukázalo by se, že společnost bez politiků funguje lépe a lidem se žije lépe, práci politiků by za ně udělali úředníci a tak by se z lidí už nedělali hlupáci, co věřili politickým slibům. Politici jenom parazitují na společnosti a snaží se vytvořit mediální iluze, jak jsou potřební a důležití, stát jde řídit stejně, jako se řídí akciová firma. Politika to je obrazně náboženská sekta, něco, jako jsou Svědkové Jehovovi, sekty jsou známé tím, že dělají z lidí ubožáky a hlupáky. 
 
Adolf Hitler nám ukázal v nahotě, jak je politika lidem nebezpečná, je třeba u všeho jít do hloubky, a odhalit tak příčiny a následky u všeho, co je v nás a okolo nás, dost už bylo našich amatérských chyb, lidi nechtějí už chodit k politickým volbám, protože pochopili to, že je zde politika evolučně už zcela zbytečná, a vše zde stejně řídí jenom ekonomika. To co nepřináší lidem užitek, to je zde zbytečné, jaký užitek mají lidi z politiky? Jaký užitek mají lidi z náboženství? Jaký užitek mají lidi z EU? 
 
Je třeba začít eliminovat vše co je zde zbytečné a můžeme se bez toho obejít, nepotřebujeme, aby zde vše bylo jenom pokrytecké divadlo, potřebujeme, aby zde vše byl dobrý obchod. Je třeba začít na kost ořezávat zbytečné náklady, nejsme tak bohatí, abychom dobře platili parazity za to, že na nás egoisticky parazitují, jako mocní a bohatí politici. Díky politikům je zde bída a nezaměstnanost, ryba smrdí od hlavy, už bylo dost cenzury a dezinformací, potřebujeme vyčistit konečně svět od bezcharakterních kariéristů, co na nás parazitují díky výhodám a jistotám.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu