Lidi právě řeší volbu prezidenta a myslí si, že správná volba jim zajistí lepší budoucnost, budoucnost nebude lepší ani horší bude jenom jiná, než je současnost, politici jsou dobře zaplacení herci, co si hrají na to, co nejsou, funkce prezidenta to je hlavní role na tomto pokryteckém divadle.

Proč vlastně v době digitalizace nezrušíme globálně; náboženství, politiku, byrokracii, propagandu, reklamu, cenzuru atd. vysvětlení je jednoduché, ryba smrdí od hlavy, ti, co jsou nahoře díky lžím a krádežím dělají vše pro to, aby se nahoře udrželi co nejdéle je to možné, protekce je droga, na které jsou závislí lháři a zloději.

Války v nahotě odhalují to, že nám vládnou lháři a zloději, dobrota je přeci žebrota a z cizího krev neteče. Aby nám mohli vládnut globálně lháři a zloději tak k tomu potřebují otroctví, aby se nemohli otroci bouřit tak je zde; politika, náboženství, propaganda, cenzura, armáda, policie, byrokracie, konfidenti atd.

To celé je naprogramovaný stroj, který funguje mnoho tisíciletí automaticky, pořád platí, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným. Politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, učení je boj o vědomosti, umění je boj o popularitu atd. mír to je válka vedená jinými prostředky.