Politika je jako řeka, na které jsou přehrady

V socialismu zisk ukradnou komunisti, a v kapitalismu zisk ukradnou kapitalisti, takže místo komunistických zlodějů, zde máme kapitalistické zloděje, ryba smrdí od sobecké a pyšné hlavy. Z utrácení času a peněz poznáme jak je člověk mocný a bohatý, utrácení peněz a času je pro nás drogou, nabídka je veliká a když můžeme utrácet, tak jsme šťastní, jenže brzo vše utratíme a jsme nešťastní. Abychom mohli utrácet tak musíme přehradit tok hodnot a tím se nám hodnoty nahromadí, žít bez možnosti přehradit tok hodnot, to je spojeno s nejistotou a tím i depresí.
Abychom mohli tok hodnot přehradit, tam musíme vytvořit to, co tok hodnot přehradí, a tak vznikli; daně, cla, poplatky, atd. najednou jsme se ocitli v dluhovém vězení a měli jsme z toho deprese. Jde zde o to, jakou daňovou zátěž pracující lid vydrží, když lid je už na dně, tak přicházejí; drogy, konflikty, fanatismus, rasismus, revoluce, války, atd.
Představte si, že někdo přehradí řeku, a vy tak nemáte vodu pro dobytek, a pro zalévání pole, tím logicky zkrachujete, a ten kdo řeku přehradil, se raduje a tak zadarmo získá vaše pozemky, to se stalo u nás, západ přehradil proud řeky a tak východ zkrachoval, zlo je konáno ve snaze se mít dobře a nadbytek vytvoří nedostatek, vždy se ptej, kdo je za vznikem nezaměstnanosti a bídy, zjistíš vždy to, že jsou za tím mocní a bohatí lidé.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]