Přeskočit na obsah

Politik je člověk jako každý jiný, není to Bůh

Boj vzniká díky nedostatku drogy a moc to je silná droga o kterou politici mezi sebou bojují, droga to je zdroj a servis, díky zdroji servisu nemáme problémy a žijeme si v ráji. Každá droga nabízí zdroj a servis v nějaké hodnotě a kvalitě, moc nabízí velmi hodnotný a kvalitní zdroj i servis, proto je zde i velmi krutý politický boj o tuto silnou drogu. V politice jde o to získat u voličů popularitu jakýmkoli způsobem, většinou se slibují ekonomické zázraky nebo se hraje politické divadlo o tom, jak máme lid a voliče rádi, když ptáčka lapáme hezky mu zpíváme.

Je zde jednoduchý obchod, droga nabízí narkomanům ráj a vyžaduje za to od narkomanů, aby jí za to sloužili jako otroci a je jedno jestli tím narkomanem je; politik, byrokrat, soudce, kněz, voják, alkoholik atd. Logicky čím krásnější a trvalejší je zde ráj, tím krutější je zde i boj o drogu, která umožňuje být v ráji. Je to jako v šachové hře, kde nesmíte udělat chybu a mnohdy vám soupeř nabízí nenápadně nějakou výhodu, ale vždy je to jenom chytrá past, díky které prohrajete, pokud tu výhodu přijmete. Jako technik bych politiku přirovnal k antivirovému programu, který kontroluje operační systém a likviduje viry, je to tedy o znalosti ekonomiky a o aktualizacích které zamezují politickým chybám.

Ekonomika a politika musí být osobní a vycházet ze situace každého jedince v národě, nemůže být postavená neosobně, protože to umožňuje snadno na ekonomice a politice parazitovat a následkem je politická a ekonomická krize. Cesta od neosobní politiky a ekonomiky k osobní politice a ekonomice je možná díky internetu a mobilním telefonům, jde o to jenom nebýt v zajetí toho co bylo, a začít používat moderní metody a technologie ve velkém. Politik je člověk jako každý jiný, není to Bůh, i když mnoho politiků si zde bohužel na Boha často hraje, a to je zásadní chyba. Zakrátko zde bude umělá inteligence a tím už bude politika zbytečná, protože moc zde bude mít na celém světě nad vším jenom umělá inteligence.

Štítky: