Politický syndrom

Většina politiků trpí politickým syndromem, který se projevuje tím, že považují svoje subjektivní hříšné myšlenky za správné a odmítají jakoukoli kritiku svých myšlenek, jde o klasickou srážku s blbcem. Jak se z politika stává blbec?

Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, trpaslík, který se dostane na vysokou horu, si myslí to, že je obr do té doby, dokud mu jiný trpaslík nepodrazí nohy a on tak spadne dolů mezi trpaslíky.

Vše je zde jenom hra, která vypadá reálně, ve skutečnosti zde jsou jenom ovladače, které zde vše ovládají, vesmír a život to je jenom nekonečné množství ovladačů! Vše je zde pomocí ovladačů ovládáno, svoboda je iluze způsobená reklamou, která nám přeprogramovala chybně myšlení. Jak léčit u politiků politický syndrom optimálně a rychle?

Zrušíme politiku a místo politiky zde bude vše řídit jenom GVKB umělá globální inteligence, každý člověk dostane do hlavy čip a ten odpojí hříšný mozek od konzumní reality a mozek bude znát jenom umělou GVKB realitu ve které nejde lhát a krást.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *