Politický populismus stvořil konzumní očistec

Přichází doba testování, a tak začneme vše testovat, abychom měli zde vše pod globální optimální kontrolou, jak se narodí dítě, tak se otestuje a pokud v testech neuspěje tak se eliminuje, nebudou zde tak nikde už pitomci, co dělají pitomosti.

Zavede se roční průkaz kvality člověka od narození do smrti, každý rok bude muset jít každý člověk globálně na testování a pokud v testech neuspěje tak bude eliminován v krematoriu, nebudou zde výjimky nebo imunita, padni, komu padni. Lidí je na světě jako sraček, a proto se musí zavést testování na kvalitu, abychom eliminovali nekvalitní genetický materiál, který je zde na hovno.

Jak si to uděláme takové to i máme, dosud jsme měnili to, co bylo okolo nás ale to nestačí, musíme i začít měnit společnost tak aby zde už nebyli lidi se kterými jsou problémy. Politický populismus stvořil konzumní očistec, pokud chceme očistec nahradit rájem tak budeme muset zajistit u lidí vysokou kvalitu po stránce genetické a po stránce výchovy, dobrota zde nemůže být k tomu co si dobrotu nezaslouží, zalévat plevel a krmit parazity to má za následek jenom blbou náladu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *