Politické peklo

Politika v pekle je boj o moc, co je v pekle dovoleno mocným čertům to je zakázáno bezmocným čertům! Moc je návyková droga pro psychicky mrtvé čerty, psychicky mrtvý čert funguje jako virus, který chce zabít svého hostitele, Adolf Hitler je psychicky mrtvým čertem, který má na svědomí mnoho miliónů mrtvých čertů v pekle. Když to v pekle nejde s čerty už po dobrém, tak se to řeší vždy po zlém, a tak je zde otroctví nebo válka. 

Návykové drogy jsou pro čerty peklem, drogy zkracují statisticky čertům život v pekle o deset let, víme že drogy jsou zlo pro čerty, ale nevíme, jak eliminovat ze života čertů drogy. Vše, co způsobí depresi, pokud to nemáte to je droga, a tak je drogou; alkohol, cigareta, peníze, sex, láska, dialog, štěstí, úspěch, protekce, výhody, inteligence, vědomosti, praxe, moc atd. 

Politický sociální populismus je začarovaný kruh pro politiky v pekle, pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do neřešitelných problémů o tom je pokrytecká politika v pekle, jediné možné řešení je v tom že začneme politiky v pekle nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, je to jako když jsme nahradili mechanické psací stroje za počítače a internet, evoluce je jako lavina, před kterou žádný hříšný čert neuteče! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.